Ibrik elektrik per kafe dhe çaj 1,7 litra RAF Kettle R7853

1,790 L

Ka stok

KODI: d2324816 Kategori: ,

IBRIK ELEKTRIK PER KAFE DHE CAJ

Ibrik elektrik per ngrohjen e ujit apo per pergatitjen e kafes dhe cajit, me kapacitet 1,7 litra.

Ndertim me cilesi te larte prej celiku inox me cilesi te larte, per perdorim afatjgate.

Karakteristika:

  • Shpejtesia e ngrohjes 4-6 minuta
  • Fuqia 2000 w
  • Funksion mbrojtje nga mbinxehja
  • Fikja automatike
  • Tensioni 220v

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Ibrik

Be the first to review “Ibrik elektrik per kafe dhe çaj 1,7 litra RAF Kettle R7853”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ibrik elektrik per caj online ne dyqan taxi

Ibrik elektrik per kafe dhe çaj 1,7 litra RAF Kettle R7853