Ibrik elektrik me izolim termik 500ml RAF 7887

1,590 L

Ka stok

KODI: d2324804 Kategori: ,

IBRIK ELEKTRIK ME IZOLIM TERMIK

Ibrik elektrik me izolim termik perfekt per ta marre me vete ne cdo udhetim tuajin.

Bere prej materiali celiku inoks te cilesise se larte, i papershkueshem nga ndryshku, rezistent ndaj korrozionit dhe i qendrueshem.

Model mini elektrik 220v: mund ta perdorni per te zier uje, kafe, caj ose pije te tjera.

Eshte shume i pershtatshem per shtepi, udhetime, kampe, shetitje, piknik dhe aktivitete te tjera ne natyre.

Specifika:

  • Ibrik 0.5L mini portativ
  • Çelik inox me cilesi te larte
  • Fikja automatike kur zien

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Ibrik

Be the first to review “Ibrik elektrik me izolim termik 500ml RAF 7887”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ibrik me izolim termik online ne dyqan taxi

Ibrik elektrik me izolim termik 500ml RAF 7887