Ibrik elektrik 2200W RAF Kettle R7871

2,990 L

Ka stok

KODI: d2324808 Kategori: ,

IBRIK ELEKTRIK 2200W

Ibrik elektrik me fuqi 2200 watt per te pergatitur cajin apo vluar ujin.

Kapacitet i madh per deri ne 2 litra, me tregues te nivelit te ujit.

I bere nga material celik inoks me dy shtresa, funksioni i fikjes automatike per mbrojtje maksimale.

Specifika:

Fuqia  2200W
-Kapaciteti i enes: 2.0L
-Materiali: Celik inoksi
-Treguesi i nivelit te ujit
-Funksioni i fikjes automatike
-Butoni ON/OFF

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Ibrik

Be the first to review “Ibrik elektrik 2200W RAF Kettle R7871”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ibrik elektrik 2200w online ne dyqan taxi

Ibrik elektrik 2200W RAF Kettle R7871