Ibrik elektrik 1500Watt 2L Acqua

1,490 L

Ka stok

  • Ibrik elektrik Acqua
  • Fuqi 1500w
  • Kapaciteti: 2 liter
  • Material celik inoks
KODI: e23702110 Kategori: ,

IBRIK ELEKTRIK 1500W

Ibrik elektrik per caj, kafe apo uje te ngrohte me kapacitet 2 liter.

Doreza eshte bere nga material plastik i sigurt qe ndihmon ne parandalimin e djegieve gjate perdorimit te ibrikut.

Bere me celik inox me strukture te forte dhe element ngrohjeje te sheshte qe zien ujin shpejt dhe e ben me te lehte per t’u pastruar.

Specifika:

  • Ibrik elektrik Acqua
  • Fuqi 1500w
  • Kapaciteti: 2 liter
  • Material celik inoks

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ibrik

Main Menu

ibrik elektrik 2 liter online ne dyqan taxi

Ibrik elektrik 1500Watt 2L Acqua