Ibrik dhe cajnik per caj turk RAF R7827

2,290 L

Ka stok

 • Baze e rrotullueshme 360°
 • Veshje pa BPA
 • Fiket ne menyre automatike
 • Drite treguese dhe tregues per kapacitetin e ujit
 • Kapaciteti cajnikut: 500ml
 • Kapaciteti ibrikut: 2200ml
 • Fuqia 1500W
KODI: i2370211156 Kategori: ,

IBRIK DHE CAJNIK R7827

Ibrik dhe cajnik elektrik per caj turk 2 ne 1, per te pergatitur cajin apo kafen e preferuar duke ngrohur ujin ne te njejten kohe.

Vjen me dizajn teper modern prej xhami Borosilikat. I lehte per tu perdorur dhe pastruar pasi vjen me nje filter te cilin mund ta hiqni dhe vendosni teper lehtesisht.

Me fikje automatike per mbrojtje nga djegia dhe mbinxehja. Me doreza kapese ergonomike te sigurta ne perdorim qe nuk trasmetojne nxehtesine.

Specifika:

 • Baze e rrotullueshme 360°
 • Veshje pa BPA
 • Fiket ne menyre automatike
 • Drite treguese dhe tregues per kapacitetin e ujit
 • Kapaciteti cajnikut: 500ml
 • Kapaciteti ibrikut: 2200ml
 • Fuqia 1500W
 • Tensioni: 220V, 50-60Hz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Ibrik

Main Menu

ibrik per caj turk blerje online ne dyqan taxi

Ibrik dhe cajnik per caj turk RAF R7827