Hurry bolt | Elektrik portativ me drita LED | Multifunksional

1,290 L

Ka stok

  • Permasat: 13,5 cm x 6cmx 19.5cm.
  • E pershtatshme per pune, ecje, per kamping etj.
  • Materiali i struktures eshte prej plastike.
  • Lloji i ndricimit te elektrikut eshte me drita LED.
  • Ndricon deri ne 58 ore nese perdorni drite te ulet.
KODI: hurry bolt work light Kategori: , , ,

ELEKTRIK PORTATIVE PER NE PUNE

ELEKTRIK ME DRITA LED – HURRY BOLT

Kete pajisje mund ta perdorni ne ambjente te ndryshme si p.sh ne garazh, ne kopshte, apo ne vende ku keni nevoje per ndricim elektrik.

Gjen hapesire perdorimi ne ambiente te jashtme ku ajo e ka efikasitetin me te larte duke qene se sherben si nje lloje paralajmerimi per punimet ne rruge, kur shkoni per kamping, per barbeque apo ne aktivitet te ndryshme natyrore.

ELETRIKE ME DRITE LED | MULTIFUNKSIONAL

Drita portative mund te karikohet me ane te kabllos, qe eshte e pajisur me tre modalite te ndryshme sipas nevojes suaj. Mund te karikoni telefonin tuaj ne rast emergjence fal drites LED qe ka kjo paisje.

Teper rezistente ndaj kushteve te veshtira klimaterike te motit qe lejon perdorimin e saj pa limit. C’ka do te thote qe eshte i papershkrueshem nga uji.

Bateria e ketij elektriku zgjat deri ne 5 deri ne 6 ore me ngarkese te plote e cila mund te zgjase edhe me shume nese zgjidhni nje ndricim te ulet.

Me dizajn eko-miqesore qe perbehet nga tre lloje ndricimi te ndryshem.

Shume e lehte dhe praktike per ta marre me vete ne udhetimet qe shkoni sidomos ne ambientet e jashtme.

SPECIFIKAT

Marka: Hurry Bolt.

Modeli: HB 9707A.elektrik ndricim hurry bolt work light bli online dyqan taxi

Materiali: Plastike.

Lloji i ndricimit: LED.

E pershtatshme per t’u marre me vete ne aktivitete natyrore.

Permasat: 13,5 cm x 6cm x 19.5cm.

Bateria: Litium.

Peshon 500g.

Sherben dhe si power bank.

Punon 5 deri ne 6 ore me karikim te plote.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

elektrik

Ngjyra

Be the first to review “Hurry bolt | Elektrik portativ me drita LED | Multifunksional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

elektrik ndricim hurry bolt work light bli online dyqan taxi

Hurry bolt | Elektrik portativ me drita LED | Multifunksional

WhatsApp chat