Helikopter loder per femije | Helicopter toy

1,190 L

Ka stok

 • Gjerësia e paketimit 21 cm
 • Lartësia e paketimit 11 cm
 • Thellësia e paketimit 9 cm
 • Material plastike cilesore
 • Nje loder me dizajn unik
KODI: i20100023-helikopter-loder KATEGORIA:

HELIKOPTER LODER PER FEMIJE

Helikopter loder per femije. Nje loder e cila do te zhvilloj imagjinaten e femijeve tuaj. Material plastik cilesor i cili nuk eshte toksik per femijet tuaj. Përmasat e lodrës: 20 * 9 * 12 cm. Efektet e dritës dhe zërit. Mekanizmi i lëvizjes rrethore. Kërkon 3 bateri AA  për të funksionuar.

Specifikat:
 • Gjerësia e paketimit 21 cm.
 • Lartësia e paketimit 11 cm.
 • Thellësia e paketimit 9 cm.
 • Material plastike cilesore.
 • Nje loder me dizajn unik.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Helikopter loder per femije | Helicopter toy”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

helikopter loder per femije bli online dyqan taxi

Helikopter loder per femije | Helicopter toy