Hekur vertikal Haeger | Iron Stream

3,490 L

Ka stok

 • Lloji: hekur me avull.
 • Fuqia e vlerësuar: 1500W
 • Tensioni i vlerësuar: 220V 50Hz
 • Ngjyra: e bardhë / jeshile
 • Madhësia: 180 * 100 * 150 mm

HEKUR VERTIKAL HAEGER

Hekuri vertikal Haeger vjen me nje furçë te përshtatshme elektrike me shumë funksione të hekurit.Hekuri vertikal është një ndihmës i mirë në çdo shtëpi.
Hekuri ka cilesi te larte dhe eshte shume praktik. Ju mund t’i hekurosni rrobat tuaja direkt nga varesja pa u munduar dhe harxhuar kohe.

Specifikim:hekur vertikal me avull haeger bli online dyqan taxi
 • Lloji: hekur me avull.
 • Fuqia e vlerësuar: 1500W
 • Tensioni i vlerësuar: 220V 50Hz
 • Ngjyra: e bardhë / jeshile
 • Madhësia: 180 * 100 * 150 mm

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur vertikal Haeger | Iron Stream”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur vertikal haeger bli online dyqan taxi

Hekur vertikal Haeger | Iron Stream