Hekur rrobash me depozite 2200W DSP KD1105

8,290 L

Ka stok

HEKUR RROBASH ME DEPOZITE

Hekur rrobash me depozite uji 1,5 litra dhe fuqi dalese 2200watt per hekurosje te shpejte dhe te fuqishme.

Pllake me veshje qeramike, me funksion avulli dhe temperature te rregullueshme.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 2200 W
  • Pllake me veshje qeramike
  • Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 1.5L
  • Norma e avullit: 40±5 g/min
  • Permasat: 23,3*12,1 cm
  • Treguesi LED
  • Rezervuar i ujit

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur rrobash me depozite 2200W DSP KD1105”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur rrobash me depozite online ne dyqan taxi

Hekur rrobash me depozite 2200W DSP KD1105