Hekur rrobash me depozite 3100Watt RAF R1286

7,390 L

Ka stok

KODI: e23052 Kategori: ,

HEKUR RROBASH ME DEPOZITE

Hekur rrobash me depozite dhe avull te fuqishem. Lehtesisht i perdorshem fale dizajnit ergonomik.

Depozita me kapacitet te madh uji prej 1500ml ju mundeson perdorim te vazhdueshem te hekurit pa nderprerje.

Temperature dhe dalje avulli e kontrollueshme. Pllaka qeramike, rezistente kunder ngjitjes se rrobave mundeson hekurosje te shpejte dhe efikase te rrobave tuaja.

Ingranazhi i temperaturës eshte termostat me pese shpejtesi per te zgjedhur ate qe ju duhet pershtatur me materialin e rrobave.

Specifika:

  • Teknologji kunder rrjedhjes dhe vete pastrim.
  • Depozite uji transparente me kapacitet 1.5 Litra.
  • Dalje avulli 110-120 gram per minute
  • Fuqia 2600-3100Watt.

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur rrobash me depozite 3100Watt RAF R1286”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur rrobash me depozite raf ne dyqan taxi

Hekur rrobash me depozite 3100Watt RAF R1286