Hekur rrobash me avull RAF R.1224P

Ka stok

 • Marka RAF
 • Model R.1224
 • Fuqia 2400 vat
 • Avull i fuqishem
 • Pllake qeramike
 • Vetepastrim

HEKUR RROBASH ME AVULL R.1224P

Hekur me avull, kjo pajisje e projektuar ne menyre ergonomike siguron ngrohje te shpejte dhe prodhim me te shpejte te avullit.

Funksionet anti kalkare dhe vete-pastrimi sigurojne qe hekuri te kete perdorim afatgjate.

Vjen me nje baze te veshur me qeramike e cila siguron shperndarje te barabarte te nxehtesise.

Me nje kordon rrotullues 360 grade, ky eshte nje nga hekurat me te mire me avull. Praktik dhe i dizajnuar ne menyre elegante per te lehtesuar me shume procesin e hekurosjes.

Specifika:

 • Marka RAF
 • Model R.1224
 • Fuqia 2400 vat
 • Avull i fuqishem
 • Pllake qeramike
 • Vetepastrim

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Hekur rrobash

Main Menu

hekur me avull raf r1224p online ne dyqan taxi

Hekur rrobash me avull RAF R.1224P