Hekur rrobash 3200watt BS-6654

Ka stok

  • Hekur rrobash
  • Fuqi 3200watt
  • Modeli BS-6654
  • Per cdo material

HEKUR RROBASH 3200WATT

Hekur rrobash cilesor me fuqi prej 3200watt per te hekurosur ne vetem pak caste rrobat tuaja.

Ai perfshin gjithashtu nje furce pelhure per te hequr lehtesisht qimet dhe pushin e kafsheve shtepiake.

Avull i vazhdueshem vertikal me fuqi te larte prej 3200watt. Heq lehtesisht edhe rrudhat me te fuqishme.

Pllaka qeramike hekuros rrobat e cdo materiali pa i ngjitur, demtuar dhe nuk le shkelqim ne to.

Specifika:

  • Hekur rrobash
  • Fuqi 3200watt
  • Modeli BS-6654
  • Per cdo material

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Main Menu

hekur rrobash bosch online ne dyqan taxi

Hekur rrobash 3200watt BS-6654