Hekur qeramike me avull DSP KD-1071 | Bli online

3,490 L

Ka stok

  • Hekur me avull te fuqishem per hekurosje perfekte te rrobave
  • Materiali me nje baze qeramike
  • Me nje doreze kompakte dhe shume praktike ne perdorim
  • Me nje fuqi 2200W
  • I perbere me nje depozite uji ku mund te sprucoji rrobat tuaja

 

HEKUR ME AVULL DSP KD-1071

Hekur me avull DSP KD-1071 sherben per hekurosjen e lehte per te gjitha llojet e materialeve dhe copave te ndryshme.

HEKUR ME PLLAKE QERAMIKE

Ideal per hekurosje perfekte perfekte te rrobave tuaja

Me nje dizanj praktike dhe modern

pllake hekurosje prej qeramike e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo materiali

Me sistem avulli per te larguar edhe rrudhat me te veshtira

Me nje temperature te rregullueshme

Kapacitet i depozites se ujit: 380 ml

Kabell i rrotullueshem ne 360 grade

Fuqia: 2200 WATT

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Be the first to review “Hekur qeramike me avull DSP KD-1071 | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hekur qeramike me avull DSP KD-1071 Bli online Dyqan Taxi

Hekur qeramike me avull DSP KD-1071 | Bli online

WhatsApp chat