Hekur portativ me avull DSP KD1104 Handheld Steamer

3,690 L

Ka stok

HEKUR PORTATIV ME AVULL

Hekur portativ dore me avull te fuqishem dhe te vazhdueshem. Rezervuar vizual i ujit 160 ml per t’ju ndihmuar te vezhgoni qarte nivelin e ujit dhe te shtoni uje ne kohe.

Duhen vetem 30 sekonda per ngrohjen e hekurit. Teknologjia e brendshme e avullit me rrjedhje te dyfishte e ben hekurosjen me te fuqishme me nje vellim avulli te vazhdueshem deri ne 15 g/min.

Mundeson dy menyra  hekurosje ate te thate dhe hekurosjes se lagesht, te cilat mund te aplikohen ne pelhura te ndryshme. Pllaka eshte e veshur me nje luster qeramike per perdorim te qete dhe pa demtim te rrobave tuaja.

Specifika:

  • Pllake me veshje qeramike
  • Voltazhi: 220-240 V
  • Fuqia: 1400 W
  • Kapaciteri i rezervuarit te ujit: 160 Ml
  • Me doreze te palosshme 180°
  • Mbrojtje nga mbinxehja
  • Madhesia e produktit: 14*7.8*11.2 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur portativ me avull DSP KD1104 Handheld Steamer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur rrobash dsp ne dyqan taxi

Hekur portativ me avull DSP KD1104 Handheld Steamer