Hekur portabel Sonifer | Handheld Steamer

3,490 L

Ka stok

KODI: 6971184584904 Kategori: , ,

HEKUR PORTABEL SONIFER | HANDHELD STEAMER

Hekuri portativ Sonifer eshte pajisja ideale per hekurosjen e rrobave tuaja ne menyren me te lehte, te shpejte dhe te sigurte.

I përshtatshëm për pëlhura të ndryshme, nuk i demton aspak. Heq pluhurin lehtë, hekuros pa dëmtuar rrobat. Nuk zë shumë hapësirë, është i lehtë për tu ruajtur fale modelit teper praktik.

Doreza e hekurit eshte e pershtatshme me doren tuaj dhe keshtu nuk do ju krijoje shqetesime apo lodhje gjate perdorimit. Do te ndiheni shume komod gjate hekurosjes se rrobave.

Hekurosini tashme rrobat tuaja direkt nga varesja pa mundime, pa nevojen e tavolina te hekurosjes te cilat zene shume hapesire dhe krijojne rremuje ne dhome.

Projektuar me nje dizajn te tille , qe mund ta merrni me vete dhe ne pushime larg komoditetit te shtepise kudo qe do ju nevojitet nje hekur rrobash.

Karakteristika

Kapaciteti: 150ml

Prodhimi i avullit: 15 ~ 18g

Çelës me një prekje të lehtë për t’u përdorur

Disa panele për veshje të ndryshme

Pjesë plastike të lëvizshme të këmbës për punë dhe pastrim të lehtë

AC230V 50Hz 1600W

 

 

Be the first to review “Hekur portabel Sonifer | Handheld Steamer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

handheld steamer 1800w powerful steamer portable online dyqan taxi

Hekur portabel Sonifer | Handheld Steamer

WhatsApp chat