Hekur me avull DSP KD 1037 Yellow/Blue | Bli online

2,800 L

Ka stok

  • Me kontroll temperature dhe depozite uji
  • Hekuri ka nje  shpejtesi 1500W
  • Me nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60Hz
  • Me nje qeramike ultra rezistente
  • Hekurosje me shume avull dhe me sprucim uji
KODI: DSP KD 1037 Yellow/Blue Kategori: , ,

HEKUR ME AVULL DSP KD 1037

Hekur me avull DSP KD 1037 perdoret per nje hekurosje perfekte sepse ka nje baze me pllake qeramike. qe nuk ben te mundur djegien e rrobave.

PER NJE HEKUROSJE PERFEKTE

Hekuri i pare me pllake kristale qeramike

Me buton vet pastrimi

Hekuri perdoret me kabell ose pa kabell

Me nje depozite uji 360 ml

Hekurosje ne te thate dhe ne menyre vertikale

Hekurosje me sprucim uji dhe me avull

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Be the first to review “Hekur me avull DSP KD 1037 Yellow/Blue | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hekur me avull DSP KD 1037 Yellow Blue Bli online dyqan Taxi

Hekur me avull DSP KD 1037 Yellow/Blue | Bli online