Hekur hekurosje me avull RAF R1208

Ka stok

  • Sprucator uji i integruar
  • Kontenitor uji 470ml
  • Dalje avulli 55gr/min
  • Fuqia 2600W
  • Voltazh 220-240V

HEKUR ME AVULL R1208

Hekur hekurosje me avull shumefunksional dhe praktik. Pllake e lemuar dhe jo ngjitese, e pademshme per veshjet. Mbajini rrobat tuaja te rregullta dhe te lemuara pa rrudha duke i bere te duken si te reja.

Avulli shperthyes do te depertoje shpejt ne veshje dhe fibra, duke hequr ne menyre efektive rrudhat kokeforta. Hekurosje e thate edhe e lagesht, fleksibel dhe praktike, e pershtatshme per perdorim shtepiak.

E pajisur me pllake qeramike per lehtesi perdorimi.

Specifika:

  • Sprucator uji i integruar
  • Kontenitor uji 470ml
  • Dalje avulli 55gr/min
  • Fuqia 2600W
  • Voltazh 220-240V

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Main Menu

hekur per hekurosje raf 1208 online ne dyqan taxi

Hekur hekurosje me avull RAF R1208