Hekur dore me avull 1200Watt

3,290 L

Ka stok

  • Hekur dore
  • Me avull
  • I pajisur me furce
  • Fuqi 1200watt

HEKUR DORE ME AVULL

Hekur dore shume praktik per perdorim edhe gjate udhetimeve tuaja, me fuqi 1200watt.

I pajisur me furce per veshje te ndryshme, divan, batanije, perde dhe materiale te tjera.

Me buton te thjeshte dhe doreze te rehatshme, te lehte per t’u perdorur.

Specifika:

  • Hekur dore
  • Me avull
  • I pajisur me furce
  • Fuqi 1200watt

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur dore me avull 1200Watt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur dore me avull online ne dyqan taxi

Hekur dore me avull 1200Watt