Gur Iranian per eleminimin e shenjave ne fytyre

290 L

Ka stok

  • Rikthen ngjyren e lekures
  • Largon dhe zbeh plaget e shkaktuara nga aknet ose djegja e diellit
  • Deperton ne pore duke i hapur ato
  • Largon lekuren e vdekur dhe e rigjalleron

Guri Iraninan qe zbardh lekuren

Guri iraninan eshte i njohur per vetite e tij pozitive mbi lekure.

Deperton ne pore thellesisht dhe i hap ato.

Eleminon dhe zbeh shenjat qe shkaktohen nga aknet ose djedja e diellit.

Heq lekuren e vdekur dhe e rigjalleron.

Perdoret per te gjithe llojet e lekures.

Perdorimi

Aplikojeni ne lekure te lagur dhe masazhoni zonen buteisht per rreth 10 minuta.

Mund te perdoret ne fytyre ose ne zona te ndryshme te trupit.

Me pas shperlajeni me uje te vaket.

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Gur Iranian per eleminimin e shenjave ne fytyre”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gur iranian per zbardhjen e lekures

Gur Iranian per eleminimin e shenjave ne fytyre