Grirese elektrike ushqimesh DSP KM4072

2,590 L

Ka stok

KODI: e23026 Kategori: ,

GRIRESE ELEKTRIKE USHQIMESH

Grirese elektrike ushqimesh 2 ne 1 pajisje, me material celik inoks.  Perpunues ushqimi profesional shumefunksional me fuqi dalje 300 W.

Ene per perpunimin e mishit me kapacitet 2500ml dhe nje pajisje me e vogel per grirjen e hudhrave ose berjen e purese me kapacitet 300ml.

Mund te perpunoje te gjithe perberesit nga perimet tek djathi fale teheve shume te mprehta.

Karakteristika:

  • Marka: DSP
  • Modeli: KM4072
  • Materialet: ABS dhe inoks
  • Fuqia: 300 Watts
  • Tensioni: 220-240V ~ 50-60Hz
  • Vellimi: 2,5 l
  • Kontroll me 2 shpejtes

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Grirese elektrike ushqimesh DSP KM4072”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

grires mishi dsp km4072 online ne dyqan taxi

Grirese elektrike ushqimesh DSP KM4072