Grill per sanduic BOMA BM-2002

2,290 L

Ka stok

  • Hapje 180°
  • Treguesi i gatimit
  • Trup metalik
  • Fuqia: 1000 W
  • Funksionimi: 220 V
KODI: e23232 Kategori: ,

GRILL PER SANDUIC BM-2002

Grill per sanduic dhe tosta te shijshme me hapje deri 180 grade per ta perdorur edhe si grill mishi.

Trup metalik rezistent, me fuqi te larte prej 1000watt do ti pergatise ne pak caste ushqimet tuaja.

Sipërfaqe gatimi jo ngjitese me kontroll te temperatures, me pllaka qe hiqen per pastrim me te lehte.

Specifika:

– Hapje 180°
– Treguesi i gatimit
– Trup metalik
– Fuqia: 1000 W
– Funksionimi: 220 V


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Grile

Main Menu

grille boma bm 2002 online ne dyqan taxi

Grill per sanduic BOMA BM-2002