Grile elektrike per barbekju 2ne1 DSP Grill KB1055

4,990 L

Ka stok

KODI: e23016 Kategori: ,

GRILE ELEKTRIKE PER BARBEKJU

Grile elektrike 2 ne 1 DSP KB-1055 per te shijuar krahe pule te pjekur ne skare, perime te pjekura, peshk ne cdo kohe.

Grila elektrike 2000 W shkrin djathin lehtesisht dhe gatuan mishin, perimet dhe ushqimet e detit ne pak minuta.

Pajisje e levizshme qe mund ta instaloni ne cdo vend te pershtatshem verande apo ne piknik.

Vjen me nje tigan te thelle te integruar me kapak ne menyre qe ju te mund te gatuani dy pjata te ndryshme ne te njejten kohe.

Ka nje siperfaqe te forte hekuri jo ngjitese per pjekje,  skuqje ne tigan, kontroll te rregullueshem te temperatures dhe nje pajisje te levizshme.

Specifika:

  • Tensioni 220-240 V
  • Lloji Grill
  • Model KB1055
  • Dimensioni 34,5*25cm
  • Fuqia 2500 W
  • Madhësia e plotë e pjatës 62X28cm
  • Madhësia e tenxheres së nxehtë 24X24X7cm
  • Madhësia e skarës 34.5X25cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Zgare

Be the first to review “Grile elektrike per barbekju 2ne1 DSP Grill KB1055”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kb 1055 skare elektrike online ne dyqan taxi

Grile elektrike per barbekju 2ne1 DSP Grill KB1055