Grep universal me 4 mbajtese

Ka stok

  • Grep universal me 4 mbajtese
  • Materiali: plastik
  • Ngjyra: jeshile pastel
KODI: i23702111244 Kategori: ,

GREP UNIVERSAL ME 4 MBAJTESE

Grep universal projektuar me 4 mbajtese, me dizajn rrotullues 360 grade, i cili eshte i pershtatshem per te zgjedhur artikujt kur ju nevojiten.

Ju lejon te varni sa me shume aksesore te jete e mundur, shumefunksionale dhe duke kursyer hapesire.

E bere nga PP me cilesi te larte, siperfaqe e forte dhe e qendrueshme me skaje te lemuara per te mos demtuar sendet apo rrobat.

Specifika:

  • Grep universal me 4 mbajtese
  • Materiali: plastik
  • Ngjyra: jeshile pastel

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

Grep universal me 4 mbajtese