Gota per alkol me baze te rrotullueshme 360°

1,190 L

Ka stok

  • Gota Whisky 360°
  • Kapaciteti: 170 ml.
  • Diametri lart: 6.6 cm.
  • Diametri bazes: 8 cm
  • Lartesia: 6.8 cm.
KODI: i2371090 Kategori: ,

GOTA PER ALKOL

Argetohuni nderkohe qe shijoni pijen tuaj te preferuar me keto gota per alkol kaq te bukura qe rrotullohen 360°.

Modeli me i vecante i gotave te alkoolit me rrotullim 360°. Ideale per perdorim ne shtepi, bar- restorant, lounge per te servirur alkool.

Materiali: qelq i plote me nje dizajn kaq te vecante. Fundi i gotave te rrotullueshme perdor dizajnin gjysme sfere, me kend 15° ne tavoline dhe i balancuar mire.

Seti permban 6 gota.

Permasat:

  • Kapaciteti: 170 ml.
  • Diametri lart: 6.6 cm.
  • Diametri bazes: 8 cm
  • Lartesia: 6.8 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe  tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Gota

Main Menu

gota per whiskey online ne dyqan taxi

Gota per alkol me baze te rrotullueshme 360°