Gira dore per stervitje

1,290 L

Ka stok

  • Kapaciteti maksimal 2 KG
  • Materiali: PVC
  • Ideale per ti marre kudo ku me vete
KODI: i23702111122 Kategori: , ,

GIRA DORE PER STERVITJE

Gira dore per stervitje per te arritur format qe doni edhe ne kushte shtepie.

Mbushen me uje duke arritur peshe te konsiderueshme. Bere nga materiale te sigurta PVC te cilat nuk demtojne trupin apo dyshemene gjate renies.

Paketimi permban: 2 boshtet kryesore, 10 pesha ne total , 8 per krahet dhe 2 per kembet.

Mund te rregulloni peshen sipas mbushjes se ujit dhe nje game te gjere peshash qe ju te zgjidhni te duhuren.

Specifika:

  • Kapaciteti maksimal 2 KG
  • Materiali: PVC
  • Ideale per ti marre kudo ku me vete

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Gira dore

Main Menu

gira dore me mbushje uji ne dyqan taxi

Gira dore per stervitje