Gershere kopshti per krasitje bimesh

590 L

Ka stok

  • Gershere kopshti
  • Per krasitjen e degeve
  • Material celik inoks
KODI: i232300026 Kategori: ,

GERSHERE KOPSHTI PER KRASITJE

Gershere kopshti per krasitje, te pershtatshme per prerjen e bimeve dhe degeve te vogla.

Kompletuar me doreza te buta Comfort per te mos demtuar duart gjate punes.

Tehet prerese jane te bera prej materiali celik inoks rezistent, per prerje efikase pa demtuar sythat.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Gershere

Main Menu

gershere per krasitje bimesh online ne dyqan taxi

Gershere kopshti per krasitje bimesh