Gershere kopshti per krasitjen e bimeve

890 L

Ka stok

  • Materiali i tehut: celik inox
  • Fortesia: HRC58-60
  • Materiali i dorezes: Aliazh alumini + plastik
  • Tehe premium prej celiku
KODI: i232300024 Kategori: ,

GERSHERE KOPSHTI PER KRASITJE

Tehe premium prej celiku inox të mprehura me saktësi. Pritini lehtësisht dhe në mënyrë të dobishme.

Dizajni i rehatshem per duart shmang lodhjen pas oreve te gjata pune.

Specifika:

  • Materiali i tehut: celik inox
  • Fortesia: HRC58-60
  • Materiali i dorezes: Aliazh alumini + plastik
  • Tehe premium prej celiku
  • Dizajni i rehatshem per duart

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Gershere

Main Menu

gershere kopshti per bimet ne dyqan taxi

Gershere kopshti per krasitjen e bimeve