Gershere per krasitjen e pemeve Pruning Shears

590 L

Ka stok

KODI: i232300025 Kategori: ,

GERSHERE PER KRASITJEN E PEMEVE

Gershere kopshtarie cilesore per krasitjen e pemeve, per te gjithe adhuruesit e kopshtit.

Lloji i prerjes eshte lloji i duhur qe pret degeza pa demtuar perspektivat e tyre te rritjes. Prerja me lloje te tjera prerese demton rritjen e tyre.

Krijuar per prerje te sakte pa demtuar bimen dhe perdorim te rehatshem. Tehu i veshur me Teflon parandalon ngjitjen e teheve dhe siguron mbrojtje pa ndryshk.

Bere nga celiku me cilesi te larte, me doreze plastike. Pjerresia e prerjes ne nje kend 45 grade me larg nga sythi siguron mosdemtimin e tyre.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Gershere

Main Menu

gershere per prerje bimesh online ne dyqan taxi

Gershere per krasitjen e pemeve Pruning Shears