Garuzhde najloni Rosmarino

350 L

Ka stok

19918

KODI: 3830069727115 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Garuzhde najloni Rosmarino

Garuzhde najloni

  • Bërë prej najloni të qëndrueshëm dhe jo ngjitës.
  • Rezistent ndaj temperaturave të larta deri në 220 ° C.
  • Lehtë për tu pastruar edhe ne pjatalarëse.
  • Dimensione: 31 x 8,7 x 2,7 cm.
  • Kodi: VP0308.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Garuzhde najloni Rosmarino”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Garuzhde najloni Rosmarino