Garuzhde celiku me filter | Oil Filter Spoon

990 L

Ka stok

Garuzhde celiku me filter

Ben lehtesisht ndarjen e ujit nga vaji

Eshte e lehte ne perdorim

Dizajn klasik dhe inovativ me filter te shtuar

KODI: Garuzhde-celiku-me-filter KATEGORIA:

GARUZHDE CELIKU ME FILTER | OIL FILTER SPOON

Me dizajn vrimash filtri, filtron ne menyre efektive ujin dhe vajin. Yndyrat ndahen dhe qendrojne ne shtresen e siperme per te realizuar ndarjen e ujit dhe vajit.

Cilesi e larte e bere nga çelik inox i sigurt, rezistent ndaj ndryshkjeve, i qëndrueshëm dhe do të zgjasë gjatë.

Dizajn modern por gjithashtu i pershtatur me modelin klasik, perfekt per personat qe pelqejne gatimin. Kjo garuzhde e supës eshte zgjedhja ideale për ju.

E sigurt per larje, pastrohet shume thjeshte njesoj si enet e tjera te kuzhines.

Pamje unike me doreze te rrumbullakët ergonomike  per mbajtje dhe perdorim te lehte, koka e plotë e lugës dhe doreza jane te  shkëlqyera per nje përdorim të rehatshëm.

Garuzhdja ka perdorim te  gjerë: mund te perdoret  në shtëpi, restorante dhe raste të tjera.

Specifika

Luge per filter vaji

Materiali: çelik inox

Ngjyra: Argjend

Madhësia: 9.5cm x 30.5cm

Pesha: rreth 153g


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Garuzhde celiku me filter | Oil Filter Spoon”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

garuzhde me filter online dyqan taxi

Garuzhde celiku me filter | Oil Filter Spoon