Fustan vajzash per festen e Halloween

Ka stok

  • Fustan vajzash per Halloween
  • Me personazhin e Anna Frozen
  • Masa: S / M / L
KODI: i23702111161 KATEGORIA:

FUSTAN VAJZASH PER HALLOWEEN

Fustan vajzash per festen e Hallowen me personazhin e tyre te dashur Anna nga Frozen.

Ngjyra terheqese te larmishme me pelerinen e personazhit te cilat do te argetojne vogelushet duke i bere te ndihen unike.

Fustani i princeshes eshte prej pelhure poliesteri te cilesise se larte, i bute dhe miqesor ndaj lekures, i rehatshem dhe per ore te tera veshur.

E disponueshme ne masa: S / M / L.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kostum

Main Menu

kostum per femije ana frozen ne dyqan taxi

Fustan vajzash per festen e Halloween