Furre per thonjte UV 36W Diamond

Ka stok

  • Furre thonjsh
  • Fuqia: 36W
  • Permasat: 24x16x9.2cm
  • Ngjyrat: e zeze, blu, roze, e kuqe, e bardhe
KODI: i23702182 KATEGORIA:

FURRE PER THONJTE UV 36W

Furre per thonjte me llambe UV dhe fuqi 36w e cila mund te perdoret per tharjen e xhelit ne thonjte e gishtave dhe te kembeve. E krijuar posacerisht per tharjen e thonjve me xhel UV.

Perdorimi i drites LED jo e demshem per trupin e njeriut. Me panel te poshtem te levizshem qe e ben te pershtatshme per perdorim edhe per pedikyrin.

Llamba ka funksionin e kohes me tre kohemates te rregullueshem.

Pesha e lehte, madhesia e vogel, buton per ndezje dhe fikje te shpejte dhe materiali rezistent e bejne kete model ideal per perdorim shtepiak apo ne sallon.

Specifika:

  • Furre thonjsh
  • Fuqia: 36W
  • Permasat: 24x16x9.2cm
  • Ngjyrat: e zeze, blu, roze, e kuqe, e bardhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qedra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

furre per thonjte

Main Menu

furre thonjsh 36w online ne dyqan taxi

Furre per thonjte UV 36W Diamond