Furce Skare Blacksmith

790 L

Ka stok

19270

KODI: 3830069721175 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Furce per skare barbeque

Furce per skare barbeque

  • Material celiku rezistent, Ideal per pastrimin e skares dhe te gjitha llojeve te grillave.
  • Dimensione: 42 x 6 cm.
  • Kodi:VP0241

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Furce Skare Blacksmith”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu