Furce per pastrimin e qimeve | Bli Online

1,490 L

Ka stok

  • Pastron qimet dhe pushin
  • Mund te perdoret me shume se 1 here
  • Shume praktike
  • Ka nje doreze qe vendoset ne gjatesine qe deshironi
KODI: 6919990074745 Kategori: ,

FURCE PER PASTRIMIN E QIMEVE | KUALITET I LARTE 

Reusable Pet Fur Remover With eshte furce pastrimi per qimet. Shpesh na ndodh qe neper shtepi te gjejme floket tona apo qimet e kafsheve ne dysheme ose ne mobilie. Me kete furce ky problem do te zgjidhet njehere e pergjithmone duke mos ndjere me bezdi per pastertine e dyshemes, tapeteve, mbulesave apo rrobave tuaja. Furca e pastron edhe e heq lehtesisht leshin apo gezofin edhe tek vetja jone qe eshte pastrim i veshtire. Brushi ka ne perberjen e tij nje doreze qe nuk ka nevoje te nderrohet dhe eshte shume e menaxhueshme ne cilendo gjatesi qe ju e doni per te eliminuar sforcimin tuaj gjate pastrimit. Ju mundeni ta perdorni disa here furcen pasi ajo mund te perdoret me shume se 1 here . Heqja e qimeve apo e gezofit do te kthehet ne nje pervoje relaksuese dhe te rehatshme.

FURCA PER PASTRIMIN E QIMEVE DHE PUSHIT | DYQAN TAXI

  • Pastron qimet dhe pushin Furce-per-pastrimin-e kafsheve-shtepiake
  • Mund te perdoret me shume se 1 here
  • Shume praktike
  • Ka nje doreze qe vendoset ne gjatesine qe deshironi

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

 

Detaje Produkti

Lloji

Furce

Ngjyra

Be the first to review “Furce per pastrimin e qimeve | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Furce-per-pastrimin-e kafsheve-shtepiake

Furce per pastrimin e qimeve | Bli Online