Furce per pastrimin e eneve | Cleaning Brush

1,500 L

Ka stok

 • Ekonomike dhe higjenike.
 • Ju fal komoditet.
 • E lehte ne perdorim.
 • E lehte pet t’u pastruar.
 • Material rezistent dhe i qendrueshem.
KODI: 4896441313122 Kategori: , ,

FURCE PER PASTRIMIN E ENEVE 

Furce per pastrimin e eneve, per te gjithe ju qe deshironi te pastroni enet tuaja pa humbur shume kohe dhe ne menyren me praktike te mundshme. Me material cilesor dhe rezistent. Dizajn i vogel i cili do te pershtat menjehere me duart tuaja per te qene  sa me komod te jete e mundur.

CLEANING BRUSH PRAKTIKE

E lehtë për tu pastruar: përdorni ujë të pastër pas përdorimit, vendoseni në një vend të ajrosur për tu tharë.

Ekonomike dhe e qëndrueshme: një furçë e cila  kombinon funksionet e një furçe larëse enësh dhe një sfungjeri pjatalarëse.Cilësi dhe qëndrueshmëri e mirë, kurseni para dhe ofrojini komoditet vetes suaj. Furca eshte teper e lehte per t’u perdorur, pa ju shkaktuar asnje problem gjate momenteve kur ju pastroni enet tuaja.

Specifikat:
 • Ekonomike dhe higjenike.
 • Ju fal komoditet.
 • E lehte ne perdorim.
 • E lehte pet t’u pastruar.
 • Material rezistent dhe i qendrueshem.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Furce per pastrimin e eneve | Cleaning Brush”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce per pastrimin e eneve blerje ne dyqan taxi

Furce per pastrimin e eneve | Cleaning Brush