Furce per fondatinen Real Technique blender

Ka stok

KODI: i23702111205 Kategori: ,

FURCE PER FONDATINEN

Madhesia e saj kompakte eshte bere per me shume lehtesi perdorimi dhe blendimi te fondatines.

E pershtatshme per tu perdorur me: fondatine kremoze, te lengshme, konturin dhe blushin.

E prodhuar me qime sintetike ultra te buta dhe shume miqesore me lekuren, nuk do te irritojne apo acarojne fytyren gjate perdorimit.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Furce

Main Menu

furce blendimi per fondatine ne dyqan taxi

Furce per fondatinen Real Technique blender