Furce pastrimi per kepucet

800 L

Ka stok

KODI: i-8989898990 Kategori: , ,

FURCE PASTRIMI PER KEPUCET

Furce e bute pastrimi per kepucet.

Dhembet e furces pastrojne butesisht pjesen e siperme, furca e forte anesore heq njollat ​​e mbetura.

Dizajni i kokes se furces ne forme U, siperfaqja e madhe e furces mundeson depertimin thelle per te pastruar cdo papasterti me efikasitet te larte.

Bishti i furces ka nje dizajn vrimash i cili eshte i pershtatshem per ruajtje dhe vendosje ne mur pas perdorimi. I pershtatshem per larjen e kepuceve,  tualetit, pllakave etj.

Karakteristika:

  • Emri: furce kepucesh
  • Madhesia: 28,5*6*3,7cm
  • Ngjyra: E bardhë, blu, rozë
  • Pesha: 0.1 kg
  • Materiali: PP + PE + PBT

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Furce

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Furce pastrimi per kepucet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce pastrimi per kepucet blerje online ne dyqan taxi

Furce pastrimi per kepucet