Furce dhembesh me fije te buta Micro Tip GUM

990 L

Ka stok

KODI: 0070942504713 KATEGORIA:

FURCE DHEMBESH MICRO TIP GUM

Furce dhembesh Micro tip me fije delikate per t’ju ndihmuar qe dhembet dhe mishrat e dhembeve te pastrohen plotesisht  me me butesi.

E vecanta e kesaj furce eshte se ka dy vecori unike; Micro-feathering ndan cdo fije shpuese ne dy deri ne shtate mbaresa shume te imeta qe krijojne deri ne 70% me shumë zone kontakti me te gjere.

Fijet ne forme te rregullt vijne te ngushta ne maje per te arritur me thelle poshte vijes se mishit te dhembeve dhe ne hapesirat e veshtira për t’u arritur.

Kane siperfaqe te teksturuar per te hequr pllakat dentare dhe per te rritur fuqine e pastrimit.

Rreshtat e brendshem te qimeve permbajne mikropupla, duke rritur numrin e majave te qimeve me 70% per te pastruar butesisht nje siperfaqe me te gjere.

Vjen me kapak mbrojtes per higjene maksimale dhe doreze te gomuar per rehati dhe manovrim te shtuar gjate larjes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Furce Dhembesh

Ngjyra

Be the first to review “Furce dhembesh me fije te buta Micro Tip GUM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce dhembesh micro tip shitje online ne dyqan taxi

Furce dhembesh me fije te buta Micro Tip GUM