Fshese mikrofiber me furca rrotulluese automatike

1,290 L

Ka stok

Fshese manuale me furca

pastron dhe mbledh cdo papasterti

Me mikrofiber dhe material qe nuk demton dyshemene

KODI: fshese-mikrofiber-me-furca Kategori: ,

FSHESE MIKROFIBER ME FURCA RROTULLUESE AUTOMATIKE

Fshese automatike e cila mbledh gjitchka fale rrotullimeve te dy furcave, te cilat punojne pa nevojen e energjise elektrike. Ndryshe nga fshesat me korent ky model eshte manual , ne kete menyre do te kurseni shpenzime per elektricitetin.

Dorezë e rregullueshme prej çeliku inox, nuk ka nevoje te perkuleni, kete do e beje fshesa Sweep Drag per ju.

Pajisur me furca me rrota per te pastruar dhe kendet jo te lehta per pastrim duke mos e demtar dyshemene. Pershtatet me cdo material dyshemeje dru, plastikë, pllaka, çimentoje etj.

Mund te rrotullohet 360 gradë, te perkulet per te arritur edhe vendet me te veshtira , duke kursyer kohë dhe përpjekje.

Specifika

Materialet perberese ABS / PM / Çelik

Ngjyra : E bardhë, roze

Permasa 34cm * 17cm * 7cm

Gjatësia totale  135cm


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Fshese mikrofiber me furca rrotulluese automatike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hand sweeper 360 degree dyqan taxi

Fshese mikrofiber me furca rrotulluese automatike