Fshese me vakum Portable | Vacuum cleaner

4,500 L

Ka stok

 • Tensioni: 220V.
 • Fuqia: 800W.
 • Ideale per pastrimin e pluhurave.
 • Multifunksionale.
 • Perdoret per shtepine dhe makinen tuaj.
 • Nuk krijon zhurme te bezdisshme.
 • Frekuenca: 50Hz.
KODI: fshese-me-vakum-portable Kategori: , ,

FSHESE ME VAKUM PORTABLE 

Fshese me vakum portable e cila eshte perfekte per shtepine tuaj. E lehte dhe praktike ne perdorimin, pa ju ngaterruar apo munduar. Me material cilesor dhe rezistent, vjen per ju ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg!

FSHESE ME KORENT PER SHTEPINE TUAJ

Kapaciteti i madh dhe dizajni i vogel i fsheses, mund të thithë sasi të mëdha pluhuri dhe papastërtish te cilat ndodhen ne dyshemen e shtepise suaj. Me nje fuqi thithje jashtëzakonisht te fortë,dhe e lehtë për te pastruar brendësinë e makinës suaj.

Me furçë rrotulluese cilesore, e cila eshte e përshtatshme për pastrimin e çdo cepi të makinës dhe shtëpisë tuaj nga cdo papasterti. Nuk krijon zhurme te bezdisshme per ju apo fqinjte tuaj. Fshesa multifunksionale eshte e përshtatshme për pastrimin e makinave dhe pastrimin e shtëpisë suaj.

Specifikat:fshese me vakum per makinen bli online dyqan taxi
 • Tension 220V.
 • Fuqia: 800W.
 • Ideale per pastrimin e pluhurave.
 • Multifunksionale.
 • Perdoret per shtepine dhe makinen tuaj.
 • Nuk krijon zhurme te bezdisshme.
 • Frekuenca: 50Hz.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Be the first to review “Fshese me vakum Portable | Vacuum cleaner”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese me vakum portable vacuum cleaner bli online dyqan taxi

Fshese me vakum Portable | Vacuum cleaner