Fshese me vakum per makinen | Wet and Dry Auto Vacuum

2,490 L

Ka stok

 • Perbehet nga 3 rrota 360 grade.
 • Vakum automatik per mbeturina te lagura / te thata.
 • Priza 12V DC për përdorim të lehtë në automjete.
 • 4 koke te ndryshme multifunksionale.
 • Përmasat: 9 W x 9-1 / 2 H
 • Kujdesi: Pastrojeni perhere pas perdorimit.
 • E vogel, e lehte dhe praktike ne perdorim.
 • Mbajeni makinen tuaj gjithmone te paster, si te re.
KODI: fshese-me-vakum-per-makinen Kategori: , ,

Fshese me vakum per makinen | Wet and Dry Auto Vacuum

Fshese me vakum per makinen, per te mbajtur perhere makinen tuaj te paster, si heren e pare qe e keni perdorur. Pastroni cdo leng te derdhur ose pleherat qe mund t’i kene rene femijeve tuaj nga dora, ose vete juve.

Fshese me vakum per pleherat dhe lengjet ne makine

Në garazh ose në rrugë, ju mund t’a mbani të pastër brendësinë e makinës tuaj me vakum automatik per lengje dhe plehera, shumëfunksional të Black Series.

Kjo fshese e lehtë, e lëvizshme, do te pastroje automjetin tuaj ne menyre te persosur dhe ofron mjaft energji me një motor 12 volt për të hequr derdhjet e lëngjeve dhe mbeturinat e thata. Katër shtojca pastrimi dhe fryrje lidhen me një gete tre metra për qasje të lehtë në vendet e arritshme.

Fshesa me vakum eshte shume praktike dhe nuk do j’u mundoje aspak ne perdorim. Ajo perbehet nga 3 rrota te levizshme 360 grade .

SPECIFIKAT:fshese me vakum per makinen bli online ne dyqan taxi
 • Prizë e fuqishme 12V DC për përdorim të përshtatshëm në makinën, varkën ose RV-në tuaj
 • Pesha e lehtë per ta marre me vete kudo.
 • Perbehet nga 3 rrota 360 grade.
 • Vakum automatik per mbeturina te lagura / te thata.
 • Priza 12V DC për përdorim të lehtë në automjete.
 • 4 koke te ndryshme multifunksionale.
 • Përmasat: 9 W x 9-1 / 2 H
 • Kujdesi: Pastrojeni perhere pas perdorimit.
 • E vogel, e lehte dhe praktike ne perdorim.
 • Mbajeni makinen tuaj gjithmone te paster, si te re.

  Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Fshese me vakum per makinen | Wet and Dry Auto Vacuum”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fshese me vakum per makinen | Wet and Dry Auto Vacuum