Fshese me korent DSP KD-2015 | Ne shitje online

7,490 L

Ka stok

  • Me nje fuqi 1000W
  • Tension 220-240V
  • Frekuenca 50/60Hz
  • Me nje kapacitet 2liter
  • Materiali: tub metalik, rrjete celiku, nje furce plastike dhe furce qilimi

FSHESE ME KORENT DSP KD-2015

Fshese me korent DSP KD 2015 per nje pastrim efikas dhe pa shume lodhje, per papastertite mbi dysheme ose ne tapetin tuaj.

PER NJE DYSHEME TE PASTER

Me nje pamje elegante ne ngjyre te zeze dhe me detaje te kuqe

Ena eshte transparente keshtu qe ju do te mund te mbani nje sy gjithmone mbi kapacitetin e saj

Dy shulat ne ene lejojne mbylljen e lehte dhe te sigurt te kapakut

Me aksesore te ndryshem per nje pastrim te shpejte

Shume praktike per tu perdorur nga te gjithe pjestaret e familjes

Porosit online ne Dyqan Taxi

 

Detaje Produkti

Pesha2 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Ngjyra

,

Be the first to review “Fshese me korent DSP KD-2015 | Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fshese me korent DSP KD-2015 Ne shitje online dyqan taxi

Fshese me korent DSP KD-2015 | Ne shitje online