Fshese me korent 3200W Vacuum cleaner RAF-R 8701

11,190 L

Ka stok

FSHESE ME KORENT 3200W

Fshese me korent e fuqise se larte prej 3200w , me tub thithes i rregullueshem 50-84 cm.

E lehte per tu pastruar dhe zbrazur enen.

Bere nga materiale rezistente dhe praktike. Vellimi i enes per mbledhjen e papastertive ka kapacitet te madh ruajtes pres 4,5litrash.

Karakteristikat

– Lloji: me kontenier
– Lloji i filtrit: ciklonik
– Materiali: ABS+PP
– Fuqia: 3200 W
– Tensioni: 220-240 V
– Frekuenca: 50-60 Hz
– Vellimi i enes: 4,5 l
– Gjatesia e zorres: 1.5 m
– Gjatesia e kabllit: 5 m


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Be the first to review “Fshese me korent 3200W Vacuum cleaner RAF-R 8701”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese me vakum 3200w raf online ne dyqan taxi

Fshese me korent 3200W Vacuum cleaner RAF-R 8701