Friteze me ajer DSP KB2122

7,390 L

Ka stok

 • Modeli DSP KB2122
 • Kontrolli i shpejtesise se ventilatorit
 • Ekran LED me ekran me prekje
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Kontrolli i temperaturës: 80-200°C

FRITEZE ME AJER KB2122

Friteze me ajer e pajisur me kontroll te shpejtesise se ventilatorit dhe ekran led me prekje ne pjesen e siperme per me shume lehtesi pune.

Pjesa e kapakut eshte transparente per te pare gatimin e ushqimeve ne brendesi.

Friteza mundeson nxehtesi nga 80-200 grade me nje kohemates -30 minuta.

Specifika:

 • Modeli DSP KB2122
 • Kontrolli i shpejtesise se ventilatorit
 • Ekran LED me ekran me prekje
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Kontrolli i temperaturës: 80-200°C
 • Koha e punes: 0-30 minuta
 • Fuqia: 1350 W
 • Kapaciteti: 5.5L

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Friteze

Main Menu

friteze me ajer dsp kb2122 online ne dyqan taxi

Friteze me ajer DSP KB2122