Friteze elektrike per skuqje RAF R5300

3,590 L

Ka stok

KODI: e23058 Kategori: ,

FRITEZE ELEKTRIKE R5300

Friteze elektrike per skuqje, me kapacitet te madh prej 2,5 litra dhe fuqi dalese 1000w. E pajisur me rrjete kulluese te vajit.

Me nje kontroll te rregullueshem te temperatures, ju mund ta vendosni temperaturen sipas nevojave tuaja per skuqje.

Ju mund te beni patate të skuqura, rrathe qepe, pule te skuqur dhe nje shumellojshmeri ushqimesh te tjera të skuqura.

Specifika:

  • Materiali: Celik Inox
  • Fuqia: 1000 W
  • Kapaciteti: 2.5L
  • Tensioni: 220-240 V

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “Friteze elektrike per skuqje RAF R5300”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze elektrike per skuqje ne dyqan taxi

Friteze elektrike per skuqje RAF R5300