Friteze elektrike me ekran 6liter DSP KB2066 1700W

9,290 L

Ka stok

KODI: e23019 Kategori: ,

FRITEZE ELEKTRIKE ME EKRAN DIXHITAL

Friteze elektrike e pajisur me ekran dixhital me prekje per te zgjedhur programin e gatimit.

Shumefunksionale: vecori te shumta funksionesh dhe kapacitet i madh 6L, me temperature te rregullueshme per te gatuar, pjekur ne skare, furre te gjitha ushqimet tuaja te preferuara.

Friteza siguron nje alternative me te shendetshme per skuqjen, duke perdorur ajrin e nxehte per te gatuar ne menyre te persosur ushqimin.

Gatim me i shendetshem deri ne 99% me pak yndyre me vetem nje luge vaj te nevojshem.

Material cilesor jo ngjites, rezistent ndaj konsumit dhe temperatures se larte,  e lehte per t’u pastruar.

Permasat e fritezes 37 x 34 x 37 cm 6 kg.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “Friteze elektrike me ekran 6liter DSP KB2066 1700W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze elektrike me ajer me ekran dixhital ne dyqan taxi

Friteze elektrike me ekran 6liter DSP KB2066 1700W