Friteze elektrike me ajer DSP KB2109

7,390 L

Ka stok

KODI: d2324856 Kategori: ,

FRITEZE ELEKTRIKE ME AJER

Friteze elektrike me kohemates te integruar ne trupin e saj.

Mund te gatuani patate , fileto ose kotolet pule , peshk ose kotolet peshku , perime etj etj

Punon me ane te ajrit te nxehte, nuk ka nevoje per vaj , gje qe ben te mundur qe ushqimet te ruajne vlera ushqyese te shendetshme.

Specifika:

– Fuqi 1350 watt
– 3.5 liter
– kohe gatimi 0-30 minuta
– temperatur gatimi 80-200 grad celcius
– me opsion fikje automatike
– me alarm dhe drite per te treguar kur mbaron gatimi
– me sistem mbrojtje nga mbinxehja
– ene material qeramike


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “Friteze elektrike me ajer DSP KB2109”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze elektrike me ajer ne dyqan taxi

Friteze elektrike me ajer DSP KB2109