Friteze dixhitale me ajer 12L 1800w DSP KB-2089

12,190 L

Ka stok

KODI: e23021 Kategori: ,

FRITEZE DIXHITALE ME AJER 12L

Friteze dixhitale me ajer dhe kapacitet te madh mbajtes per deri ne 12 litra.

Fuqi dalese 1800w per te skuqur shpejt ushqimet qe do te vendosni ne te.

E pajisur panel me prekje ne siperfaqe per te zgjedhur menyren e gatimit dhe celesin per gradimin e temperatures.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 1800 W
  • Kapaciteti: 12L
  • Kontrolli i temperaturës: 60-200℃
  • Koha e punës: 1-60 minuta
  • Stenda gatimi me 3 shtresa
  • Ekran LED me prekje

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Be the first to review “Friteze dixhitale me ajer 12L 1800w DSP KB-2089”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze ajri 12l dsp online ne dyqan taxi

Friteze dixhitale me ajer 12L 1800w DSP KB-2089