Friteze 3 L me rrjete kullimi 2000W DSP KB2079

5,890 L

Ka stok

KODI: e23004 Kategori: ,

FRITEZE 3L ME RRJETE 2000W

Friteze me kapacitet 3litra dhe rrjete kulluese per vajin pas skuqjes.

Fuqi e larte dalese 2000w e cila do te mundesoje berjen ne pak caste gati te ushqimit.

Me treguesin e temperatures dhe celesin e kontrollit te temperatures. Baze e qendrueshme me kembe kunder rreshqitjes.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 2000 W
  • Kapaciteti: 3.0 L
  • Madhesia: 24.0 * 23.5 * 9.0cm
  • Thellesia: 12.7 cm
  • Kontrolli i temperatures: 0-190℃
  • Tenxhere e ndashme, e lehte per tu pastruar
  • Kembe kunder rreshqitjes

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “Friteze 3 L me rrjete kullimi 2000W DSP KB2079”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze elektrike 3 litra online ne dyqan taxi

Friteze 3 L me rrjete kullimi 2000W DSP KB2079