Frigorifer i vogel loder per femije mbi 3 vjec

1,190 L

Ka stok

KODI: b221210003 Kategori: ,

FRIGORIFER I VOGEL LODER

Frigorifer i vogel loder per femije te moshes mbi 3 vjec. Dhurata qe do ti argetoje ata dhe do ti mbaje kureshtare per ore te tera.

E bere nga materiali plastik premium, jo toksik punon me bateri dhe leshon drite. Dhurata perfekte per djemte dhe vajzat per festat e fundvitit apo ditelindje.

Specifika:

  • Frigorifer lodrash
  • Materiali: ABS
  • Mosha e pershtatshme: Me shume se 3 vjet
  • Madhesia rreth 12cm x 6,5cm x 18,5cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

,

Be the first to review “Frigorifer i vogel loder per femije mbi 3 vjec”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

frigorifer loder per femije online ne dyqan taxi

Frigorifer i vogel loder per femije mbi 3 vjec